Chlorela

Chlorela je jednobuněčná řasa. Je to kompletní potravina, která je extrémně bohatá na vitamíny, minerály, aminokyseliny, esenciální aminokyseliny a polysacharidy.

Chlorela podporuje funkci mozku, jater, zlepšuje trávení a vyprazdňování, pomáhá regenerovat tělo, detoxikuje, bojuje proti zánětům, podporuje zdravé hubnutí, zlepšuje imunitní systém a celkově urychluje hojící procesy v těle.

Vědecké studie ukazují, že chlorela efektivně potlačuje symptomy různých typů rakovin, cukrovky, artritidy, AIDS, kandidy, cirhózy jater, hepatitidy, vředů, virových infekcí, anemie a roztroušené sklerózy.

Chlorela získala své jméno podle vysokého obsahuchlorofylu, který obsahuje. Ukrývá ho v sobě více, než kterákoli jiná známá rostlina.

Mnoho studií provedených v Japonsku po jaderné katastrofě v roce 1945 ukazuje, že chlorela výrazně urychluje odbourávání kadmia, 3 krát rychleji ve stolici a až 7 krát rychleji v moči. Další studie ukazují, že urychluje odbourávání olova a uranu.

Chlorela dále podporuje detoxikaci jater, orgánu, který každý den zajišťuje detoxikaci celého organismu. Japonské studie ukazují, že podání 4 – 6 g chlorely před požitím velkého množství alkoholu v 96 % zabrání ranní nevolnosti.

Chlorela je kompletní potravina. Obsahuje vitamin C, E, B komplex, aminokyseliny, beta – karoten, lysin a iodin. Dále je neobyčejně bohatá na vápník a železo. Jedna lžička poskytuje 320 % doporučené denní dávky železa a 120 % vápníku.

Podpora imunitního systému: Podle studií chlorela výrazně urychluje obnovu buněk. Obsahuje totiž velké množství modrého pigmentu, který pomáhá vytvářet tělu více kmenových buněk.

 

Růstový faktor

Další úžasnou vlastností chlorely je růstový faktor, z kterého jsou zmateni sami vědci. Chlorela každých dvacet hodin zčtyřnásobí svoje množství. Roste mnohem rychleji než kterákoli jiná rostlina na Zemi. Jakmile se dostane do lidského organismu, dramaticky urychluje přestavbu a uzdravování tkání, zrychluje množení laktobacilů (zdravých bakterií) ve střevech, zlepšuje imunitní systém a bojuje s volnými radikály. Chlorela také pomáhá napravovat porušení nervů a je excelentní při léčení degenerativních mozkových onemocnění. Pomáhá s léčbou pacientů s Alzheimerovou chorobou a Parkinsonem.

 

Chlorela vs. spirulina

Chlorela a spirulina jsou superpotraviny s úžasnými vlastnostmi a neobyčejnými léčivými účinky. Obsahují vysoké množství minerálů, vitamínů, esenciálních mastných kyselin, chlorofylu a dalších životně důležitých živin. Dokáží budovat svalovou hmotu, čistit tělo, léčit onemocnění a zvyšovat vitalitu. Každá z nich má ovšem jiné vlastnosti a na tělo působí odlišně. Pokud se spojí dohromady, vzniká dokonalá potravina pro 21. století.

Spirulina: Je extrémně bohatá na proteiny, esenciální mastné kyseliny, vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, B12, C, D, E, minerály jako je vápník, draslík, železo a zinek. Spirulina pomáhá budovat svalovou hmotu, usnadňuje hubnutí a léčí různá onemocnění, jako je například rakovina.

Chlorela: Je stejně jako spirulina bohatá na mnohé důležité nutrienty a je také výborným antioxidantem. Je jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu na Zemi a umí předcházet různým onemocněním. Používá se k očistě těla, podpoře imunitního systému a podpoře správného zažívání. Jednou z jejích neobyčejných vlastností je, že dokáže znovu obnovovat zničené nervy mozku.

Kombinace: Mnoho lidí se ptá, zdali, je lepší užívat chorelu či spirulinu. Odpověď je velice jednoduchá: „Nejlépe pracují společně.“ Pokud zařadíte obě tyto řasy do vašeho jídelníčku, brzy budete překvapeni úžasnými změnami ve vašem těle. Chlorela vaše tělo pročistí, zatímco spirulina bude vytvářet novou svalovou hmotu, a společně výrazně pomohou vašemu tělu v cestě za zářící zdravím.

 

Chlorelu si můžete objednat v našem e-shopu ZDE.

Srovnání chlorely a spiruliny ZDE.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY