Acai

Acai je malá modrá bobulka pocházející z deštných pralesů Brazílie. Je považováno za nejúžasnější a nejvýživnější superpotravinu na Zemi. Acai je již po staletí používáno původními obyvateli brazilské Amazonie kvůli svým neobyčejným účinkům na zdraví. Této na antioxidanty bohaté rostlině je nyní věnována velká pozornost jak z řad vědců, tak i slavných osobností. Slavná moderátorka Oprah Winfrey ji ve své show zařadila mezi deset superpotravin světa. Je to potravina podporující zdraví a dlouhověkost.

 

Výhody a klíčové objevy:

Obsahuje vysoké množství esenciálních mastných kyselin omega 3, 6, 9. Tyto kyseliny jsou považovány za zkrášlující složku potravy.

Je velmi bohaté na antioxidanty. V nejmodernějších výzkumech dosahuje Acai na stupnici ORAC (měří množství antioxidantů) čísla 185. Pro srovnání červené víno dosahuje čísla 11, borůvky 32 a granátové jablko 105.

Podle posledních výzkumů Acai pomáhá regenerovat a vytvářet nové buňky. Tyto kmenové buňky nám pomáhají omlazovat organismus a přispívají k rychlejšímu léčení. Čím více kmenových buněk organismus produkuje, tím rychleji se tělo regeneruje, zůstává mladé a prodlužuje se délka života.

Obsahuje významné množství fytosterolů, které pomáhají snižovat množství cholesterolu v krvi. Obsahuje 19 aminokyselin. Obsahuje vysoké množství vlákniny, nezbytné pro správné trávení a vyměšování.

Acai je bohaté na vitamíny a minerály, zejména vápník, fosfor, beta – karoten a vitamín E. Pomáhá při léčbě rakoviny.

 

Zdravotní účinky acai:

  • hubnutí
  • zdravá pokožka
  • zdravé srdce
  • úprava trávení
  • protirakovinné účinky
  • anti-aging účinky
  • zvýšená obranyschopnost organismu

 

 

 

 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY