O nás

test

Vítáme Vás na našich stránkách Zářící zdraví. Zprostředkováváme Vám zdravé potraviny a produkty s neobyčejnými zdravotními účinky.

Na našem e-shopu naleznete produkty, které prokazatelně zlepšují kvalitu zdraví, poskytují energii, působí preventivně proti civilizačním chorobám a navrací mládí a krásu.

Po celém světě vyhledáváme ty nejlepší výrobky, kontrolujeme jejich účinnost, kvalitu a nabízíme je všem, kterým není jejich zdraví lhostejné.

 

Naše vize

Naší vizí je přiblížit Vám úžasné superpotraviny ze všech koutů světa. Víme, že je občas složité vyznat se ve všech těch výrobcích, které se momentálně na našem trhu nachází. Proto vybíráme pouze ty nejlepší z nejlepších. Takové krále a královny přírodní říše. A navíc Vám k méně znamým přípravkům poskytujeme cenné rady a recepty na jejich úžívání.

Tyto potraviny jsou prověřeny tisíciletími užívání našimi předky a v současnosti se k nám opět vrací a ukazují nám, s jakou moudrostí jsou schopny léčit lidský organismus.

Naším snem je, aby všichni lidé měli možnost být zdraví a šťastní, a právě k tomu mohou posloužit superpotraviny.

Nechte přírodu, ať Vám ukáže svou sílu.

 

Něco málo o nás

Moje jméno je Šárka a jsem spoluzakladatelkou stránek Zářící zdraví. Jsem bývalá profesionální volejbalistka a nyní se naplno věnuji mé největší vášni - zdraví.

Jsem majitelkou fresh baru, zdravé výživy, a vlastně celý můj život se točí okolo toho, jak získat zářící zdraví. Vyhledávám informace po celém světě a na těchto stránkách Vám je budu předávat.

Moje práce vlastně není ani tak prací, jako zábavou. Myslím si, že nejdůležitější věcí v životě je dělat to, co doopravdy milujete. A to je přesně to, co dělám.

V průběhu několika posledních let jsem přečetla doslova stovky knih, studií a článků o zdravém životním stylu a moje touha po informacích tím jenom vzrůstala. Získala jsem certifikáty v oblasti syrové stravy, superpotravin, sportovní výživy a zdravé přípravy jídel. To mi v mnohých věcech otevřelo oči a já jsem pochopila, že dosáhnout zářícího zdraví je opravdu možné.

Na těchto stránkách Vám nabízíme ty nejlepší potraviny, které nám příroda nabízí. Zároveň Vám poskytujeme množství informací, receptů, rad a tipů, jak dosáhnout zářícího zdraví.

Jsem šťastná, že jste navštívili právě naše stránky a doufám, že Vám budou nápomocné a Vy získáte takové zdraví, po kterém jste vždy toužili.

 


Moje jméno je Tomáš a jsem druhou polovinou našeho zářícího dynamického dua. Ke zdravému životnímu stylu mě přivedla právě Šárka a díky ní jsem pochopil, jak jednoduché může být získat zdraví a obrovské množství energie, kterou jako vášnivý sportovec potřebuji.

Díky superpotravinám mám mnohem jasnější mysl, mohu se lépe soustředit a to mi v mém zaměstnání velmi pomáhá.

Ve svém volném čase se věnuji boxování a běhu. Je až neuvěřitelné, jak velkým přínosem mi byly právě superpotraviny a zelená smoothies, které denně konzumuji. Jsem rychlejší, mám mnohem větší sílu a výdrž. Superpotraviny a zdravé doplňky stravy jsou vhodné i pro sprotovce jak amatérské, tak profesionály.

V naší firmě jsem zodpovědný za vyřizování objednávek a snažím se vše řešit kvalitně a rychle k Vaší co největší spokojenosti. Mou prioritou je, aby se k Vám objednané výrobky dostaly v co nejkratším možném termínu a Vy jste mohli využívat úžasných zdravotních účinků, které poskytují.

 

To, že jste právě teď na těchto stránkách znamená, že Vám Vaše zdraví není lhostejné. Doufáme, že zde najdete takový produkt, který jste hledali a budete se naplno těšit zářícímu zdraví.

 

 

A to jsme my

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY