Příběh Coconoil

Společnost CoconoilTM byla založena Garrym Stivenem, který přijel pomoci obyvatelům Srí Lanky bezprostředně po ničivé vlně tsunami v roce 2004. Garry, ředitel společnosti Save the Children, byl šokován obrovskými škodami a rychle si uvědomil, že bude trvat několik let, než se nejhůře postižené oblasti vzpamatují.

Poté, co si utřídil myšlenky a přečetl si novinový článek o zdravotních účincích kokosového oleje, se rozhodl, že se pokusí pomoci obyvatelů Srí Lanky v dlouhodobém horizontu tím, že najde trh pro jejich výjimečný produkt a tím přinese zemi tržby z exportu a nastartuje ekonomický růst.

V té době byl kokosový olej používán jen v malém množství v kosmetice a to především v Itálii. V Británii nebyl k dostání vůbec. Poté, co Garry našel dodavatele a vrátil se do Británie, stal se největším importérem kokosového oleje ze Srí Lanky pod značkou Coconoil.

Garry Stiven i nadále pokračuje v získávání darů pro Srí Lanku na stavbu škol ve vesnicích Mawella a Hanwella, které byly zničeny tsunami.

 

Kokosový olej si můžete objednat v našem e-shopu ZDE.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY