Olej s hořčíkem

Hořčík (magnesium) je známý jako velice důležitý minerál, který je základem ve více než 300 biochemických reakcích, které nastávají uvnitř našeho těla a hrají kritickou roli v kosterní a kardiovaskulární soustavě. Bohužel je v dnešní době známo, že velká část populace nemá dostatek této klíčové živiny, což je příčinou a podstatou velkého množství onemocnění. Olej s hořčíkem (Magnesium Oil) oceňuje na světě mnohem více a více lidí a to díky jeho širokému spektru blahodárného působení na člověka od uvolnění bolestí kloubů až po regulaci krevního tlaku.

Nedostatek hořčíku je způsobován mnoha faktory. Jednak nedostatkem hořčíku v zemědělské půdě, jednak vařením a dalším zpracováním jídla, které znesnadňuje uvolnění biologicky dostupného hořčíku. Nedostatek hořčíku může mít za následek zvýšené riziko infarktu, mrtvice, cukrovky typu II, vysokého krevního tlaku i osteoporózy.

Je obecně známo, že hořčík je potřebný k dosažení optimálního zdraví a vitality. Méně známé však je, že hořčík se dá do našeho těla doplnit efektivněji než jako potravinový doplněk stravy. Unikátní produkt oleje s hořčíkem se aplikuje přímo na naši pokožku, což zajistí dodání vysoké hladiny hořčíku přímo do buněk.

Prostřednictví užívání oleje s hořčíkem si lze zajistit velké množství hořčíku přímo do těla. Doporučuje se aplikovat především nastříkáním pod paže, na zadní stranu kolen a na chodidla, tedy na oblasti s vysokým prokrvením.

Dr. C. Morman Shealy, M. D., PhD ve své knize „Holy Water, Sacred Oil“ popisuje téměř 90 zdravotních problémů, které jsou přímo spojeny s nedostatkem hořčíku v těle. Dr. Shealy vidí souvislost mezi úrovní hořčíku v těle a úrovní hormonu DHEA, který je základním ukazatelem stárnutí. Stanovuje, že pokud je v těle přítomna adekvátní hladina hořčíku na buněčné úrovni, potom tělo začne přirozeně produkovat DHEA. Proto dlouhodobý efekt velkého množství hořčíku v použitelné formě má za následek značné zvýšení DHEA úrovně a tím také protistárnoucí efekt. Výzkumy Dr. Shealyho potvrzují, že pokud někdo zahájil pravidelné užívání oleje s hořčíkem, proces stárnutí se zastavil.

Hořčík není nic než zázračný minerál díky svým zázračným účinkům, stejně tak ve schopnosti omlazovat stárnoucí tělo. Příznaky nedostatku hořčíku mohou zahrnovat: úzkost, spánkové poruchy, podrážděnost, nevolnost, zvracení, abnormální srdeční tep, vysoký krevní tlak, slabost, zmatenost, křeče, ztuhlé svaly, záchvaty, obezitu.

Francouzský doktor Neveu, autor knihy Therapeutic Treatment of Infectious Diseases by Magnesium Chloride—Poliomyelitis, zjistil, že chlorid hořečnatý je účinný při léčbě těchto onemocnění: astma, bronchitida, zánět plic, rozedma plic, zánět hltanu, angína, záněty, zánět spojivek, revmatické choroby, mnoho alergických nemocí, nachlazení, chřipka, otravy, spalničky, vředy, abscesy, tetanus, herpes, lupénka, paradentóza, spáleniny, kožní problémy, křečové žíly, příznivě působí při léčbě rakoviny, zvyšuje energii, působí na vlasy a nehty.

Dr. Luiz Mara (Brazílie) Hořčík je životně důležitý prvek a musí být přijímán každodenně. Nejdůležitější funkce hořčíku v těle je regulace metabolismu vápníku v těle. Udržuje vápník v místech, kde by měl být a odstraňuje ho z míst, kde by neměl být. Nedostatek hořčíku v těle může způsobit kalcifikaci páteře, kloubů, zvápenatění tepen, ledvinové kameny. Hořčík je tak důležitý, že již v letech 1914 – 1918 jej používal Dr. Pierre Delbet k vymývání ran, aniž by věděl proč. Vědecky byly účinky hořčíku prokázány až později.

Ve starověké Číně byl Mg nazýván minerálem krásy.

 

 

Zkušenosti:

„9 z 10 lidí vykazuje dramatické zlepšení draví po používání hořčíku ve formě Magnesium Oil, který se těží ze dna jezera Zechstein, 1600 m pod povrchem země.“

„Po používání MO mě již nesužují bolesti a křeče v nohou, lépe v noci spím a mé tělo je v mnohem menším napětí.“ (Lois)

„Ve chvíli, kdy jsem si vetřel MO do mých nohou, okamžitě odeznělo píchání a pálení a já zůstal jen v němém úžasu. Děkuji.“ (Diane, fybromyalgie neboli lupus)

„Jsem schopný pracovat mnohem efektivněji a mám mnohem více energie.“

„Byla jsem zužována lupusem, měla jsem velké bolesti svalů, které mě velmi často omezovaly v normálním životě. Koupě MO byla ta nejlepší investice, kterou jsem kdy ve svém životě udělala. Během týdne mi pomohl více, než všechny léky za posledních 10 let.“

„Úžasný MO! Darovala jsem MO mé kamarádce, která měla dlouhodobě problémy s plísní na nohou. Po týdnu mi má přítelkyně zavolala a vyprávěla mi, že už nemá žádnou plíseň a také se zbavila migrén, které jí trápily mnoho let.“

„Měl jsem migrény více než 15 let téměř každý druhý den. Samotnému se mi těžko věří, ale od té doby, co si dělám Mg koupele, migrény odezněly a já se cítím mnohem lépe. Děkuji.“

„Používáním MO po koupeli aplikováním na celý povrch těla moje kůže je mnohem jemnější, vypadá mladší, bez vrásek, zavila jsem se pocitu neklidných nohou a mé nehty už nesou vůbec roztřepené a jsou velmi silné.“

„Miluji MO. Přestala jsem mít otravné bušení srdce, lépe spím a netrpím příznaky PMS (předmenstruační syndrom).“

„MO je oslova zázrak. Moje krevní hodnoty se dostaly do normálu. MO mi zachránil život.“

„Můj manžel trpěl revmatoidní artritidou. Bolesti kloubů byly často téměř k nevydržení. Zkoušeli jsme všechno, tuny léků, šťávy, vitamíny, bylinky, nic nepomáhalo. Utráceli jsme tisíce každý měsíc za léčbu, která nepomáhala. Byl téměř na invalidním vozíku. Byly dny, kdy nemohl vstát z postele. Poté jsme slyšeli o MO a rozhodli jsme ho vyzkoušet. Manžel si ho pravidelně vmasíroval do bolavých kloubů, dvakrát týdně si dělal koupel nohou. Téměř okamžitě pocítil úlevu. A teď? Ustoupil od braní léků na revmatoidní artritidu, vypadá mnohem mladší, klouby ho nebolí, 5x týdně chodí do posilovny, jeho šedé vlasy opět získaly přirozenou barvu. Je zkrátka jako vyměněný. MO mu doslova zachránil život.“

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY