Noni

Noni je ovoce pocházející z Asie. Je používáno již po staletí jako přírodní lék. V posledních letech se dostalo do popředí zájmu široké veřejnosti a to z důvodu nedávných výzkumů, které ukazují, že má noni schopnost léčit širokou škálu onemocnění. Tajemstvím tohoto ovoce je alkaloid xeronin. Tato látka aktivuje tělesné enzymy, zlepšuje trávení a vstřebávání živin.

Noni podporuje trávení a vstřebávání živin. Díky tomu je organismus dobře vyživený a pracuje mnohem lépe. Noni dále působí lehce projímavě a tím odstraňuje nepotřebné zbytky z těla. Jeho pravidelným užíváním se urychluje metabolismus a tak je mnohem snadnější dosáhnout vysněné váhy.

Noni obsahuje velké množství antioxidantů, které bojují s volnými radikály. Jak je známo, volné radikály, jsou původci mnohých onemocnění, jako je například rakovina nebo cukrovka. Zvýšeným příjmem antioxidantů dodáte tělu tolik potřebnou ochranu.

Noni se často používá také jako analgetikum. Úspěšně ulevuje od bolesti a to vše bez vedlejších efektů. Je to pravděpodobně způsobeno vysokým obsahem alkoloidu xeroninu. Xeronin vytváří pozitivní prostředí pro normální buněčnou funkci, tím nastává v těle pocit pohody a snižuje vnímání bolesti.

Noni má protizánětlivý efekt, má schopnost snižovat otok a tlumit záněty. Dále působí antibakteriálně a dokáže léčit plísně.

Noni je známým adaptogenem. Adaptogeny jsou látky, které zlepšují funkci všech tělesných systémů. Na světě je prozatím uznáno 12 adaptogenů a noni je jedním z nich.

 

Zdravotní výhody:         

  • redukuje stres
  • zvyšuje energii
  • zlepšuje pohyb střev a vyprazdňování
  • léčí kožní problémy
  • působí analgeticky
  • podporuje funkci rozmnožovacích orgánů a zvyšuje libido
  • podporuje zdravý spánek
PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY