MSM

MSM je přirozeně se vyskytující forma síry. Často je označována jako minerál krásy. Je to nejčistší a biologicky nejlépe vstřebatelná forma síry a jedním ze základních prvků nacházejících se ve všech živých organismech. MSM výrazně zvyšuje zdraví kloubů, jejich flexibilitu a jejich pohyblivost, proto je zejména doporučováno lidem trpícím artritidou a jinými kloubními onemocněními. Dále je nezbytnou složkou pro zdravé a silné vlasy, nehty a krásnou pružnou pokožku.

Protože je síra velmi nestálá a ničí se vařením a zpracováním potravy, většina lidí trpí jejím nedostatkem. Dokonce i ti, kteří se stravují pouze nezpracovanými rostlinnými produkty, budou mít z užívání MSM velký užitek.

MSM má naprosto úžasný a překvapivý efekt na pleť, vlasy, nehty, ztuhlé svaly a klouby, funkci mozku. Pomáhá zlepšovat pylové a potravinové alergie tím, že neutralizuje cizí bílkoviny v těle. MSM se ukázalo jako výborný prostředek při zmírňování artritických obtíží, zlepšuje funkčnost kloubů, flexibilitu, zmírňuje zánět a redukuje bolest. Vnější podání MSM léčí akné, dermatitidu, ekzémy a lupénku. Společně s vitamínem C (např. ve formě prášku camu camu) pomáhá zpevňovat tkáně a vytvářet nové.

MSM příznivě ovlivňuje:

ekzémy, akné, alergie, artritidu, poškozené vlasy, slabé nehty, cukrovku, zánět kloubů, stárnutí kůže, funkci mozku.

Kde se MSM nachází:

MSM se nachází především v čerstvém ovoci, zelenině, vejcích, mléce a mase, velké množství je však ztraceno vařením a zpracováním potravy, proto je velice důležité přijímat MSM ve formě doplňků.

Užívání MSM:

MSM je naprosto bezpečná i ve velkých dávkách, je naprosto netoxická a neexistují žádné známé vedlejší účinky.

Příznaky nedostatku síry:

akné, artritida, lámavé vlasy a nehty, žaludeční problémy, častá svalová poranění, špatná paměť.

 

Co ukázaly studie:

Tento doplněk byl již několikrát testován a prokazatelně poskytuje úlevu od několika druhů onemocnění. Studie ukázaly, že detoxikuje tělo, zlepšuje vstřebávání živin z potravy, zlepšuje cirkulaci krve, bojuje proti zánětům, urychluje růst vlasů a nehtů, zmenšuje projevy alergií, snižuje únavu, bojuje proti svalovým křečím.

Složení: 100 % Methylsulfonylmethane

Použití: ½ čajové lžičky na 45 kg tělesné hmotnosti rozmíchejte v nápoji (2x denně)


Článek o MSM a jeho účincích na vlasy čtěte ZDE a ZDE

MSM si můžete objednat v našem e-shopu ZDE.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY