MSM

                                   TRÁPÍ VÁS VAŠE VLASY? TŘEPÍ SE? NE A NE VYRŮST?

                                       Tak v tom případě čtěte pozorně, protože právě MSM Vám může pomoci.

MSM, odborným názvem metylsulfonylmetan, je přirozeně se vyskytující forma síry. Je čistě bílá a i ve velkých dávkách naprosto netoxická. Můžeme ji najít v oceánech, dešťové vodě a všech živých organismech. Běžně se také vyskytuje v naší potravě, ale většina z ní je zničena vařením, smažením a dalšími tepelnými úpravami. Proto je vhodné doplňovat ji ve formě suplementů a tak naplno těžit z jejích úžasných účinků.

MSM je velice ceněným prostředkem při léčbě artritidy a dalších onemocněních kloubů. Výrazně ulevuje od bolestí a tlumí zánět. Zmenšuje otoky a urychluje rekonvalescenci po zraněních.

MSM však nemá pouze zdravotní výhody, ale také široké kosmetické využití. Vlasy, nehty, pleť, ty všechny mohou mít významný užitek z používání MSM.

Vlasy jsou korunou krásy. Každá žena i muž chtějí mít krásné husté a zdravé vlasy. A právě tehdy vstupuje na scénu MSM. Lidé, používající tento doplněk, jsou s výsledky velice spokojeni a uvádějí, že jejich vlasy rostou rychleji než kdy dřív, jsou zdravější, krásnější, pružnější a pevnější a to pouze po pár týdnech užívání.

Nedávno byly provedeny dvě kontrolované vědecké studie pozorující účinky MSM na růst vlasů a nehtů.

Byly dvě skupiny lidí, z nichž jedna užívala bioaktivní MSM a druhé bylo podáváno placebo. U placebo skupiny nebylo pozorováno žádné zlepšení kvality vlasů ani jejich zrychlený růst, zatímco u skupiny užívající MSM byly vlasy pevnější, silnější, méně se lámaly, byly lesklejší a byl pozorován VÝRAZNĚ rychlejší růst.

Ronald M. Lawrence, doktor dohlížející na průběh studie, prohlásil: „Užívání MSM významně přispívá k růstu vlasů a nehtů. Vlasy i nehty vykazovaly zlepšení po pouhých šesti týdnech užívání. Subjekty, které v suplementaci MSM pokračovaly i nadále měly dokonce ještě lepší výsledky.“

Všechna data byla přezkoumána certifikovanými kosmetičkami a kadeřníky. Ti byli naprosto ohromeni výsledky a byly schopni přesně určit, kdo byl ve skupině placebo a kdo užíval skutečné MSM.

Jak MSM funguje? MSM se společně s vitamíny a aminokyselinami podílí na tvorbě zdravých buněk. Síra je pro správné fungování organismu nezbytná a je nutné ji přijímat v dostatečném množství. Nedostatek této látky se projevuje nedostatkem energie, bolestí kloubů, suchou pokožkou a vlasy, lámavými nehty a záněty.

MSM se také podílí na tvorbě kolagenu. Naše pleť, vlasy a nehty jsou tvořeny proteiny: keratinem, kolagenem a elastinem. MSM podporuje tvorbu jak kolagenu, tak keratinu. Tyto proteiny jsou zodpovědné za krásnou zdravou pleť a vlasy. Jak stárneme, produkce kolagenu klesá a pleť i vlasy ztrácí svoji elasticitu. Společně s vitamínem C je MSM schopno normalizovat tvorbu kolagenu a tím navrátit pleti a vlasům jejich pružnost.

Chcete delší vlasy? –užívejte MSM

Chcete silnější nehty? –užívejte MSM

Chcete zářivější pleť? –užívejte MSM

MSM je zcela po právu nazýváno minerálem krásy. Působí blahodárně na celé tělo. Po několika týdnech užívání si jistě všimnete opravdu viditelných výsledků. Ideální je používat MSM v kombinaci s vitamínem C, který podporuje jeho aktivitu v organismu a zvyšuje jeho účinnost. Můžete si ho namíchat společně s citrónovou vodou, nebo ještě lépe s přípravkem camu camu.

Camu camu je rostlina, která obsahuje nejvíce vitamínu C na světě. Je silným antioxidantem, obsahuje mnoho minerálů, fytonutrientů a hlavně Vám dodá úžasné množství vitamínu C, který je tělem snadno využitelný. (Vitamínové tablety jsou organismem z velké části vyloučeny a nevyužity, proto je vhodnější používat přírodní zdroje vitamínu C.)


Moje zkušenost: S užíváním MSM mám výborné zkušenosti. Původně jsem ho začala užívat kvůli růstu vlasů, ale zanedlouho jsem si všimla, že nejenže mé vlasy rostou rychleji a jsou silnější, ale moje nehty rostou taky jako z vody. Vůbec se nelámou a jsou opravdu pevné. Dalším „vedlejším efektem“ je naprostá eliminace bolesti kloubů, co jako bývalá profesionální sportovkyně oceňuji. Faktem je, že mnoho mých spoluhráček z různých zemí Evropy si ode mě nechává posílat MSM již více než tři roky, což ukazuje, že opravdu funguje.


Pokud chcete vyzkoušet tento zázrak pro Vaše vlasy, nehty, pleť a klouby i Vy, můžete jej zakoupit ZDE.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY