Konopný olej na pokožku

Konopný olej je zcela výjimečný olej získávaný ze semen konopí. Toto konopí neobsahuje THC, proto se není třeba bát nepříznivých účinků na organismus.

Konopí je jednou z nejstarších plodin světa. Důkazy o jeho používání jsou staré několik tisíc let. Konopný olej je možné konzumovat jak vnitřně, tak zevně. Ze starověkých zápisů se dozvídáme, že byl používán hlavně při léčbě popálenin, kdy významně urychloval hojení a snižoval výskyt zánětů.

Konopný olej obsahuje až 80 % esenciálních mastných kyselin. Bylo vědecky prokázáno, že tyto kyseliny zlepšují stav suché pokožky, pokožky postižené ekzémy, lupénkou, akné a záněty.

Konopný olej je jedním z nejbohatších zdrojů omega 3 mastných kyselin. Obsahuje pro člověka vyvážené množství omega 3 a omega 6 mastných kyselin v poměru 1:3. Dále obsahuje významné množství vitamínu E, který pomáhá předcházet stárnutí pokožky a působí jako antioxidant.

Díky své nepříliš mastné struktuře se skvěle hodí k ošetření pokožky postižené akné či pokožce s velkými póry a černými tečkami.

Zdravá, zářivá a hebká pleť potřebuje přírodní tuky zvané ceramidy. Tyto sloučeniny pomáhají udržovat pokožku pevnou a udržují vlhkost. Nedostatek ceramidů způsobuje stárnutí pleti, suchost, svědění, pálení a pokožka rychleji ochabuje. Pro dostatečnou zásobu ceramidů je nutné na pleť pravidelně aplikovat esenciální mastné kyseliny, které jsou obsažené právě v konopném oleji.

Konopný olej pomáhá regenerovat pokožku, udržovat ji vláčnou, zásobenou vitamíny a esenciálními kyselinami, dodává pleti pružnost, urychluje obnovu buněk a chrání ji před útoky volných radikálů.


V našem e-shopu si můžete nově zakoupit krém vyráběný z konopného oleje. Již po krátkodobém používání budete moci pozorovat, jak se Vaše pleť mění. Bude zářivější, pevnější a příjemnější na dotek. Neváhejte a dopřejte Vaší pleti to nejlepší z přírody.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY