Jak se zbavit bolesti?

Trápí Vás přetrvávající bolest? Stará zranění, která se nechtějí uzdravit? Nemůžete dělat věci, které Vás baví kvůli bolavým kloubům a zádům? Mnoho lidí po celém světě potřebuje pomoc od bolesti, avšak vedlejší účinky analgetik je od jejich užívání odrazují a to zcela oprávněně. V tu chvíli přicházejí na řadu přírodní prostředky a tím nejlepším z nich je přípravek MSM.

MSM je přirozeně se vyskytující forma síry. Síra je minerál nezbytný pro správné fungování těla a je obsažen ve všech živých buňkách. Je důležitým elementem pro tkáně, klouby, kosti, chrupavky, vazy a šlachy. MSM je nejbohatším zdrojem přírodní síry a je nezbytným doplňkem pro spokojený život bez nemocí a bolesti.

Výzkumy ukazují, že je MSM vynikajícím pomocníkem při tišení bolesti. Již v roce 1930 vědci dokázali, že pacienti trpící artritidou mají v těle nedostatečné množství síry. Pouhým podáváním doplňků obsahujících síru se dosáhlo významného snížení bolesti a zánětu. Uznávaný doktor Stenley Jacob použil MSM na více než 18 000 pacientech trpících revmatoidní artritidou, ztuhlými svaly a osteoartritidou. Všichni jeho pacienti vykazovali výrazné zlepšení stavu a menší bolestivost.

 

Jak MSM funguje?

Síra je nezbytným prvkem pro regeneraci a vznik tělesných tkání. Největší množství se nachází ve svalech, kostech a kůži. MSM obnovuje flexibilitu a propustnost buněčných stěn a tím umožňuje buňkám rychleji se zbavovat odpadu, který způsobuje bolest, tlak a záněty v kloubech a svalech. MSM je také výborným prostředkem pro detoxikaci organismu a tím napomáhá při odstraňování toxinů z těla a snižování bolesti.

MSM se ukazuje jako významný prostředek při redukování zánětů, ztuhlých svalů a křečí. Doporučuje se také sportovcům jako prevence křečí a po závodech či trénincích pro rychlejší regeneraci. Lidé s artritidou potvrzují významné zlepšení stavu a úlevu od bolesti.  MSM je také schopné napomáhat při léčbě porušených chrupavek, kloubů, vazů a šlach. Při bolestech jsou doporučovány velké dávky a společné užívání s vitamínem C (Camu camu). Tyto dva doplňky se navzájem doplňují a vykazují společně lepší účinky.

MSM má blahodárné účinky na celé tělo a to se projevuje i navenek. Buňky v těle se obnovují 24 hodin denně 7 dní v týdnu. MSM používané společně s vitamínem C pomáhá tělu vytvářet nové zdravé buňky. Bez dostatečného množství síry v těle se objevují problémy jako ztuhlé svaly, křečové žíly, vrásky, suchá kůže, problémy s trávením, bolavé nateklé klouby, alergie, akné, zácpa, astma, třepící se vlasy a nehty, bolesti hlavy a vředy.

MSM je neobyčejný přípravek poskytující bezpečnou a efektivní pomoc při bolestech a zánětech. Je naprosto netoxický i ve vysokých dávkách. (Jeho toxicita je srovnatelná s toxicitou vody). Užitek z používání MSM může mít úplně každý. Tento prostředek Vám pomůže ulevit od bolesti, posílí tělo, poskytne pevné tkáně, vlasy a nehty a dodá potřebnou energii.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY