Jak na dlouhé vlasy?

Krásné vlasy se rodí uvnitř těla. Je mnoho faktorů, které přispívají ke zdravým dlouhým vlasům, avšak nejdůležitější je zdravý životní styl a správné stravování. Příjem velkého množství vitamínů a minerálů je základem zdravých vlasů. A který z minerálů je nejdůležitější pro dlouhé krásné vlasy? Je to síra (MSM).

MSM začíná být velice známým a oblíbeným doplňkem pro růst vlasů. Je to přirozeně se vyskytující forma síry, která se nachází ve velkém množství potravin. Při jejich zpracování je však zničena a proto mnoho lidí trpí jejím nedostatkem.

MSM napomáhá k rychlejšímu růstu vlasů. Dále jsou zdravější, lesklejší a pružnější. Aktivuje vlasové folikuly, zlepšuje cirkulaci krve ve vlasové pokožce a pomáhá biotinu, panthenolu a vápníku vytvářet nové a silné vlasy.

Síra je veledůležitý prvek pro zdravý růst vlasů. Vzhledem ke ztrátě síry z potravin během jejich zpracování by mělo být MSM (síra) konzumováno každý den ve formě doplňků stravy.

MSM a keratin: MSM podporuje tvorbu keratinu. Ten je nejdůležitější složkou vlasového vlákna a je zodpovědný za sílu a pružnost vlasů.

MSM a kolagen: MSM je nezbytné pro tvorbu kolagenu v organismu. Zvýšenou produkcí kolagenu se urychluje růst vlasů až o 36 %.

 

Výsledky testů:

Studie provedená profesorem Ronaldem M. Lawrencem ukázala, že u 100 % zkoumaných objektů se urychlil růst vlasů. Vlasový specialisté posléze potvrdili, že zkoumaní jedinci měli vlasy výrazně silnější, lesklejší a pružnější. Profesor Lawrence po provedené studii prohlásil: „Měli jsme dvě kontrolní skupiny. Jedna skupina konzumovala placebo a druhá MSM. U 100% objektů konzumujících MSM byl potvrzen výrazně rychlejší růst vlasů a nehtů. To vše bylo měřitelné během velmi krátkého časového úseku šesti týdnů. U druhé skupiny konzumující placebo nebylo zjištěno žádné urychlení růstu vlasů ani nehtů. Pokud zkoumaní jedinci pokračovali v konzumaci MSM i nadále, výsledky byly téměř oslnivé.“

 

Užívání MSM:

MSM je naprosto netoxické a bezpečné ve velmi velkém množství. Jeho toxicita je srovnatelná s toxicitou vody. Je vhodné začínat s menším množstvím a postupně dávky zvyšovat.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY