Colonhydroterapie

Colonhydroterapie je léčebná i preventivní procedura, při které se intenzivně proplachuje tlusté střevo čistou vodou. Tělo se očišťuje od nežádoucích usazenin, nánosů a zbytků potravy. Tato metoda umožňuje intenzivní očistu střeva, přispívá k jeho regeneraci a správné funkci.

Většina dospělých lidí má ve svých střevech 1,5 -  7 kg nestrávených zbytků potravy. Ty působí na organismus velice nepříznivě, dochází k autointoxikaci, oslabuje se imunita a objevuje se mnoho dalších potíží. 70 procent imunity se nachází ve střevech, a proto je důležité udržovat střeva čistá. Mnoho nemocí má souvislost právě s činností střev. Nestrávené zbytky jsou vysoce toxické, způsobují plynatost, bolesti břicha, špatné trávení a zpomalují metabolizmus.

Colonhydroterapie působí příznivě na celý organismus, je vhodná při očistných kůrách a jako prevence rakoviny tlustého střeva.

Po proceduře přichází pocit úlevy, lehkosti, velmi časté je zmírnění kožních problémů ještě v průběhu terapie, člověk má lepší náladu a cítí se jako znovuzrozený. Colonhydroterapie se doporučuje aplikovat v případě prevence 2krát ročně po 3 – 10 procedurách.

Colonhydroterapie se používá pro aktivaci pohybu střev, odstranění zbytků potravy, které ulpívají na stěnách střev, pro obnovení vstřebávání vitamínů, minerálů a pro obnovu střevní mikroflóry.

 

Jak účinkuje:

  • odstraňuje únavu
  • zmírňuje sklony k depresím
  • odstraňuje kožní problémy
  • má výrazný kosmetický efekt
  • pomáhá při léčbě gynekologický potíží
  • působí jako prevence rakoviny
PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY