Chlorela vs. Spirulina

Chlorela a spirulina jsou superpotraviny s úžasnými vlastnostmi a neobyčejnými léčivými účinky. Obsahují vysoké množství minerálů, vitamínů, esenciálních mastných kyselin, chlorofylu a dalších životně důležitých živin. Dokáží budovat svalovou hmotu, čistit tělo, léčit onemocnění a zvyšovat vitalitu. Každá z nich má ovšem jiné vlastnosti a na tělo působí odlišně. Pokud se spojí dohromady, vzniká dokonalá potravina pro 21. století.

Spirulina: je extrémně bohatá na proteiny, esenciální mastné kyseliny, vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, B12, C, D, E, minerály jako je vápník, draslík, železo a zinek. Spirulina pomáhá budovat svalovou hmotu, usnadňuje hubnutí a léčí různá onemocnění, jako je například rakovina.

Chlorela: je stejně jako spirulina bohatá na mnohé důležité nutrienty a je také výborným antioxidantem. Je jedním z nejbohatších zdrojů chlorofylu na Zemi a umí předcházet různým onemocněním. Používá se k očistě těla, podpoře imunitního systému a podpoře správného zažívání. Jednou z jejích neobyčejných vlastností je, že dokáže znovu obnovovat zničené nervy mozku.

Kombinace: Mnoho lidí se ptá, zdali, je lepší užívat chorelu či spirulinu. Odpověď je velice jednoduchá: „Nejlépe pracují společně.“ Pokud zařadíte obě tyto řasy do vašeho jídelníčku, brzy budete překvapeni úžasnými změnami ve vašem těle. Chlorela vaše tělo pročistí, zatímco spirulina bude vytvářet novou svalovou hmotu, a společně výrazně pomohou vašemu tělu v cestě za zářící zdravím.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY