Amalgámové plomby

Již mnoho let zubaři po celém světě používají k opravě poškozených zubů amalgámové výplně. Tyto plomby se skládají z malého množství zinku, mědi, cínu, 35 % stříbra a 50 % rtuti. Rtuť je považována za nejvíce toxický kov na Zemi. Její bezpečné množství nikdy nebylo stanoveno. A proč? Protože i to nejmenší množství rtuti je toxické a způsobuje závažné poškození lidského organismu.

Švédsko zakázalo používání amalgámových výplní v roce 1997 poté, co se u více než 250 000 lidí projevily problémy přímo spojené s těmito plombami. Dva roky poté zakázalo používání amalgámu Dánsko. V roce 1991 bylo v Německu zakázáno používat amalgám u dětí, těhotných žen a lidí trpících ledvinovými problémy. Rakousko je nyní ve fázi schvalování zákonu o zákazu používání amalgámových plomb.

Na druhé straně stojí Amerika, která tvrdí, že používání amalgámu je bezpečné. Ovšem mnohé výzkumy říkají naprostý opak. Co to teda znamená? Jsou státy jako Švédsko, Dánsko, Německo či Rakousko pouze hysterické, nebo je za tím něco jiného?

Každý den pokračují lékaři ve vyplňování zubů touto toxickou látkou. To vše navzdory tomu, že je prokázáno přímé spojení mezi rtutí a demencí, Alzheimerovou chorobou, problémy s početím a mnohými jinými problémy.

Takže z jakého důvodu je amalgám stále používán i přes jeho prokázanou toxicitu?

  1. S amalgámovými výplněmi se lépe pracuje, pro zubaře je to jednodušší.
  2. Amalgámové výplně jsou z velké části propláceny pojišťovnami.
  3. Pokud za ně pacient musí platit, jsou výrazně levnější.
  4. Amalgámové výplně dlouho vydrží a není třeba je po určité době měnit.

!!! Rtuť je jed, který proniká do každé buňky lidského těla. Je více toxická než kadmium, arzen či olovo!!!

Nedávná dánská studie zabývající se pacienty s roztroušenou sklerózou ukázala, že tito lidé mají až 8 krát větší množství rtuti v těle nežli lidé bez tohoto onemocnění. Tato studie dále potvrdila přímé spojení mezi amalgámovými výplněmi a roztroušenou sklerózou. Pouhým odstraněním plomb se docílilo výrazného zlepšení stavu těchto pacientů.

Odstranění amalgámových plomb je pro zdraví organismu nezbytné, avšak samotný zákrok musí být proveden velice precizně, rychle a zkušeným dentistou. Při odstraňování plomb dochází k uvolňování výparů rtuti a vdechování jak lékařem, tak pacientem. Proto je potřebné tento zákrok provést co nejrychleji a nejšetrněji. Tři týdny před zákrokem je doporučováno začít s užíváním zelených superpotravin jako je například chlorela, která má schopnost odstraňovat těžké kovy z organismu. Po odstranění plomb je nutné v užívání pár týdnů pokračovat, aby se organismus pročistil.

Bylo prokázáno, že čím více má člověk amalgámových výplní, tím větší množství rtuti má usazeno v mozku a to vede k závažným neurologickým a jiným problémům.

Opravdu chcete mít ve svém těle tuto tikající bombu?

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
EXPEDUJEME
DO 24 HODIN
VĚTŠINA
ZBOŽÍ SKLADEM
KVALITNÍ
PŘÍRODNÍ PRODUKTY
PRAVIDELNÉ
AKCE A SLEVY